Nieuws
10 december 2023

Columbus Poort: appartementen in een park in Almere. Bouw start begin 2024, keuken gratis

Wonen in een park, met allerlei stedelijke voorzieningen om de hoek. Het kan in nieuwbouwproject Columbus Poort in het Cascadepark in Almere. In de twee stijlvolle gebouwen van Columbus Poort zijn nog appartementen beschikbaar. De prijzen van de nog beschikbare appartementen beginnen bij 452.500 euro (v.o.n.). De bouw start begin 2024 al. Bonus: de schitterende en complete Siematic keuken krijg je er gratis bij.

Columbus Poort: grote raampartijen, volop uitzicht over park

De appartementen in Columbus Poort zijn gasloos en zeer energiezuinig. Ze hebben een mooie woonkamer met een open keuken, en een royale buitenruimte. Afhankelijk van de ligging van je appartement is die buitenruimte een terras, een vlonder aan het water of een balkon. Dankzij de verdiepingshoge raampartijen lopen buiten en binnen mooi in elkaar over. Elke dag ervaar je het gevoel van wonen in het park, terwijl je vanaf de eerste rij de seizoenswisselingen beleeft.

Nog appartementen beschikbaar vanaf 452.500 euro, bouw start begin 2024

De nog beschikbare appartementen in Columbus Poort hebben woonoppervlaktes van 76 tot 86 vierkante meter en drie kamers. Daarnaast hebben ze een royale buitenruimte van 14 tot maar liefst 29 vierkante meter. De woningen bevinden zich op de begane grond, de eerste verdieping en de tweede verdieping. De twee gebouwen zijn voorzien van een lift. Je (elektrische) auto en/of (elektrische) fiets parkeer je in de half verdiepte garage. Heb je een tweede auto, dan kun je die in een garage in de buurt kwijt. De prijzen lopen uiteen van 452.500 tot 517.500 euro (v.o.n.). De schitterende Siematic keuken (ter waarde van 10.500 euro) krijg je er gratis bij. Goed om te weten: de bouw gaat bijna starten: begin 2024. Je weet dus zeker dat je hier ook echt kunt gaan wonen.

Belangstelling? Schrijf je in via de projectsite

Heb je belangstelling voor een van de nog beschikbare appartementen in Columbus Poort? Ga dan naar de projectsite, bekijk het aanbod en schrijf je in. Heb je eerst nog vragen? Neem dan contact op met Van der Linden Makelaardij: 036-5330077. Je kunt bij deze makelaar ook terecht voor hypotheekadvies en voor vragen over de taxatie en de verkoop van je huidige woning.

Columbus Poort: appartementen in een park in Almere, met de stad om de hoek

Columbus Poort verrijst aan een waterpartij in het Cascadepark, in Almere Poort. In dit uitgestrekte park kun je wandelen, sporten, van de zon genieten en mensen ontmoeten. En je (klein)kinderen kunnen er heerlijk buiten spelen. De rust en ruimte van die enorme achtertuin combineer je met de nabijheid van stedelijke voorzieningen. Het centrum van Almere, met al zijn winkels en uitgaansvoorzieningen, ligt op niet meer dan 10 minuten met de bus of fiets. En het is slechts 1,5 kilometer naar NS-station Almere Poort. Vanaf die plek brengt de trein je in 20 minuten naar nog meer stedelijk vertier: het centrum van Amsterdam. Dichter bij huis vind je uiteraard winkels voor de dagelijkse boodschappen. Zoek je rust en ruimte, maar wil je eens wat anders dan het Cascadepark? Geen probleem. Het Almerestrand (aan het IJmeer) ligt op loopafstand en in de wijdere omgeving kun je genieten van de natuurgebieden Pampushout en Oostvaardersplassen.

Bekijk overzicht