Nieuws
19 maart 2025

Het Waterhof, Oostzaan: nog vier geschakelde woningen in Zaanse stijl beschikbaar

Riant wonen op een mooie plek in het schilderachtige dorp Oostzaan. Het kan nog steeds in het kleinschalige nieuwbouwproject Het Waterhof. Van de veertien geschakelde nieuwbouw woningen zijn er nog maar vier beschikbaar. Het gaat om woningen met een karakteristieke, Zaanse uitstraling. De prijzen beginnen bij 795.000 euro (v.o.n.).

Het Waterhof, Oostzaan: geschakelde nieuwbouw woningen van 143 vierkante meter

De nog beschikbare nieuwbouw woningen van Het Waterhof zijn in duo’s geschakeld en hebben woonoppervlaktes van ongeveer 143 vierkante meter. Ze verrijzen in een een autoluw hof en worden omringd door water. Het buurtje zal bereikbaar zijn via een inrit vanaf de Kerkstraat.

Wonen aan autoluw binnengebied met speelplaats

De vier woningen hebben een riante woonkamer met open keuken op de begane grond, en drie slaapkamers op de verdieping. Daar bevindt zich ook de badkamer, die is uitgerust met een douche en (apart) een bad. Onder de nok heb je een bergzolder, die bereikbaar is met een vlizotrap. De woningen zijn zeer energiezuinig (energielabel A+++) en worden opgeleverd inclusief keuken, badkamer en toilet. Parkeren doe je op eigen terrein of op parkeerplekken in het groene, gemeenschappelijke gebied. Dat gebied is autoluw en zeer geschikt voor een borrel of barbecue met de buren. Voor kinderen is er een aparte speelplaats.

Oostzaan: schilderachtig dorp nabij natuur, Amsterdam op een kwartier

Oostzaan scoort hoog op de woonaantrekkelijkheidsindex van 2024. Dat is niet voor niets. In het schilderachtige dorp zie je overal de charmante, Zaanse architectuur, met veel groen houtwerk. Ook heb je er diverse cafés en restaurants, een theater, tal van verenigingen en voldoende winkels voor de dagelijkse boodschappen. Tegelijkertijd wordt het dorp omringd door prachtige natuur (het Oostzanerveld en Het Twiske) en uitgestrekte veenweidegebieden. En wil je echt even de stadse drukte in, dan zijn Zaandam en Amsterdam nooit ver weg. Sterker nog, de hoofdstad is slechts een kwartier met de auto.

Interesse? Schrijf je nu in

Heb je belangstelling voor een van die vier nog beschikbare woningen? Kijk dan op de projectsite voor meer informatie, maak een account aan en schrijf je in voor de woning van jouw voorkeur. Of neem contact op met de makelaar: 020-4357040.

Bekijk overzicht