Knightsbridge Three, Hyde Park: nieuw aanbod appartementen op 15 september in verkoop
Luxe en comfort in een grootstedelijke omgeving, niet ver van Amsterdam. Je vindt het in Hyde Park, de nieuwe stadswijk met iconische appartementencomplexen en stadse voorzieningen bij Hoofddorp. In de afgelopen 2,5 jaar zijn hier al meer dan 1.500 woningen verkocht. Op vrijdag 15 september gaat in Hyde Park nieuw woningaanbod in verkoop. Het gaat om stijlvol afgewerkte appartementen met twee, drie en vier kamers in gebouw Knightsbridge Three. De prijzen beginnen bij 389.500 euro (v.o.n.).
Knightsbridge Three, Hyde Park: appartementen van 48 tot 155 vierkante meter
Of je nu op zoek bent naar je eerste woning, een gezellig thuis voor je gezin, of juist minder ruimte wil omdat de kinderen het huis uit zijn, Hyde Park biedt je een oplossing. Het woningaanbod in Knightsbridge Three is dan ook zeer gevarieerd. Het bestaat uit twee-, drie- en vierkamerappartementen met woonoppervlaktes van 48 tot 155 vierkante meter en allemaal een eigen buitenruimte. Dankzij slimme ontwerpen is je leefruimte optimaal. Ook in de compactere woningen lever je daardoor niet in op luxe. Je hebt een woonkamer met open keuken. Deze is bij oplevering fraai afgewerkt en uitgerust met hoogwaardige apparatuur. Ook de badkamer is bij oplevering helemaal compleet, met modern sanitair en fraai tegelwerk. De slaapkamers zijn ruim tot zeer ruim; er zitten zelfs appartementen tussen met een uitnodigende master suite.
Interesse? Kom naar de start verkoop, op vrijdag 15 en zaterdag 16 september
Heb je belangstelling voor een appartement in Knightsbridge Three? Kom dan op vrijdag 15 en/of zaterdag 16 september naar het verkoopweekend in het Hyde Park House en ontdek alles over het nieuwe woningaanbod. De verkoopadviseurs van Hyde Park staan op beide dagen van 10:00 tot 17:00 uur voor je klaar. Het Hyde Park House is te vinden aan de Planetenweg 5 in Hoofddorp. Ben je verhinderd? Het Hyde Park House is bijna dagelijks open, behalve op zondag. De openingstijden vind je op deze pagina op de projectsite. Daar staan ook de contactgegevens van het verkoopteam, voor als je vragen hebt.
Appartementen Knightsbridge Three (Hyde Park, Hoofddorp) in het kort:
- Vanaf 389.500 euro (vrij op naam).
- Twee-, drie- en vierkamerappartementen.
- Van 48 tot 155 vierkante meter woonoppervlakte.
- Buitenruimtes tot maar liefst 85 vierkante meter.
- Energielabel A+++.
- Inclusief keuken van Bribus met Bosch inbouwapparatuur.
- Inclusief badkamer en toilet met sanitair van Duravit en tegelwerk van Porcelanosa.
- Garanties op alle apparatuur en materialen via Woningborg.
- Plafondhoogte van 2,60 meter.
- Toegang tot de groene binnentuin ontworpen door de beroemde landschapsarchitect Piet Oudolf.
- Twee fietsparkeerplekken.
- Mogelijkheid tot aanschaf van een parkeerplaats.
- Butler service.
- Eigen grond, dus geen erfpacht.
- Geen overdrachtsbelasting en geen makelaarskosten.
Nabij NS-station, park, centrum Hoofddorp en A4
Hyde Park wordt een grootstedelijke wijk, met uiteindelijk circa 3.800 woningen en allerlei voorzieningen op het gebied van horeca, fitness en wellness. Ook een supermarkt en een medisch centrum zijn in de plannen opgenomen. Op loopafstand van je woning ligt NS Station Hoofddorp. Vanaf die plek reis je per trein zo naar Schiphol (4 minuten), de Zuidas (12 minuten), Amstelveen (15 minuten), Amsterdam Centraal (23 minuten) en Den Haag, Rotterdam en Utrecht. Net als het station liggen ook een park, een tennisvereniging en het centrum van Hoofddorp op loopafstand. En wil je met de auto weg, dan zit je in 5 minuten op de A4.
