Nog enkele villa's op riante kavels beschikbaar in BOSS, aan het Gooimeer bij Almere. Nu fors in prijs verlaagd!
Schitterende villa’s op kavels van minimaal 1.500 (!!) vierkante meter, met bomen tot aan de voordeur. Je vindt ze in villaproject BOSS, tussen het Gooimeer en het Cirkelbos nabij Almere Haven. Je woont hier in het bos, dat voor een deel van jou is. De eerste villa’s zijn inmiddels bewoond, andere villa’s zijn of gaan binnenkort in aanbouw. Er zijn nog enkele villa’s beschikbaar. Een aantal daarvan is fors in prijs verlaagd!
BOSS: villa’s in bosachtige stijl op riante kavels. Nog enkele beschikbaar
Hoewel geen villa in BOSS hetzelfde is, hebben ze allemaal dezelfde, bosachtige uitstraling en sfeer. De architectuur is dan ook precies wat je van woningen in een bos verwacht. Je ziet overhangende daken, veel houtwerk aan de gevels, grote raampartijen, natuurlijke (‘aarden’) kleuren en charmante aanbouwen, die onder meer te gebruiken zijn als kantoor aan huis. De villa’s worden ook nog eens heel duurzaam. De isolatie is uitstekend en ze krijgen onder meer een warmtepomp, warmteterugwinning en zonnepanelen. De woonoppervlaktes van de laatste beschikbare villa’s variëren van 138 tot maar liefst 257 vierkante meter. De kavels zijn 1.500 tot 2.148 (!) vierkante meter groot. De prijzen lopen uiteen van 795.000 tot 1.295.000 euro (v.o.n.).
Vier villa’s in BOSS fors in prijs verlaagd; voordeel tot 61.000 euro!
Van de nog beschikbare villa’s in BOSS zijn er vier fors in prijs verlaagd. Het gaat om de bouwnummers 37, 39, 44 en 61. De prijsdalingen lopen op tot maar liefst 61.000 euro! Een overzicht:
- Bouwnummer 37 (kaveloppervlak: 1.507 vierkante meter, woonoppervlak 163 vierkante meter): prijs: 799.000 euro (v.o.n.).
- Bouwnummer 39 (kaveloppervlak: 1.506 vierkante meter, woonoppervlak 147 vierkante meter): prijs 795.000 euro (v.o.n.).
- Bouwnummer 44 (kaveloppervlak: 1.602 vierkante meter, woonoppervlak 163 vierkante meter): prijs 799.000 euro (v.o.n.).
- Bouwnummer 61 (kaveloppervlak: 1.545 vierkante meter, woonoppervlak 138 vierkante meter): prijs 795.000 euro (v.o.n.).
Genieten van je eigen stukje bos, zonder onderhoudswerk
Behalve van een schitterende bosvilla ben je in BOSS ook eigenaar van het bos, althans van een stuk daarvan. Op een deel van jouw kavel wordt namelijk gemeenschappelijk groen (bos) aangelegd. Dit groen wordt onderhouden door de beheervereniging. Zo heb je je eigen stukje bos, terwijl je er niets aan hoeft te doen. Tegelijkertijd is er nog meer dan voldoende ruimte op je kavel voor je villa en een heerlijke tuin.
BOSS Almere: bewust wonen en leven met de seizoenen
Niet alleen je eigen stukje bos geeft je in BOSS het gevoel dat je bewust met de seizoenen leeft. Ook de directe omgeving. De villawijk verrijst op een glooiend terrein vol bomen, heesters, grassen en bloemen. Je woont hier bovendien aan de rand van een echt bos: het Cirkelbos. Overal om je heen zie je in het voorjaar de natuur ontluiken, in de zomer floreren en in de herfst – met de kleurenpracht die daarbij hoort – de winter ingaan. Die ervaring kun je nog versterken door in huis te kiezen voor natuurlijke materialen. Denk aan linnen gordijnen, houten vloeren en wollen vloerkleden.
Villa’s in het bos, nabij voorzieningen Almere, op halfuur van Amsterdam
In BOSS woon je niet ver van Almere Haven en Almere Stad, met alle winkel-, uitgaans- en culturele voorzieningen die je daar vindt. Tegelijkertijd ben je via de A27 zo in ’t Gooi. En wil je naar Amsterdam, dan pak je de A6 en de A1. Als het verkeer een beetje meezit, rij je in een halfuur zo het stadscentrum in.
Interesse? Neem contact op met de makelaar
Heb je belangstelling voor een van de nog beschikbare villa’s in BOSS? Bekijk dan meer informatie op de projectsite en neem contact op met Brockhoff Makelaars (020-5437375 of nieuwbouw@brockhoff.nl) of met Van der Linden Groep (036-5330077 of nieuwbouw.almere@vanderlinden.nl).
