Bouwnr 8.1.5
Amstelveen
6 foto's
Verkocht
208 m²
5 kamers
Deze woning is niet meer beschikbaar, maak een account aan en ontvang voortaan het woningaanbod op maat.
Woningomschrijving
Stap binnen in het ultieme symbool van luxe en modern wonen, gelegen op een voortreffelijke locatie aan de prestigieuze Burgemeester Rijnderslaan 276 en 2 parkeerplaatsen te Amstelveen. Dit uitzonderlijke appartement in het nieuwbouwproject "The Mayor" biedt een weergaloze levensstijl en adembenemende voorzieningen die elke verwachting overtreffen.
Dit appartement is tot in de puntjes afgewerkt en heeft een PVC vloer, gestuukte wanden en plafond. Het gemak van een lift die direct in het appartement aankomt, maakt uw dagelijkse leven een stuk comfortabeler. Daarnaast heeft u de beschikking over een eigen berging in de onderbouw en niet één, maar twee privé parkeerplaatsen. Het appartement heeft een geavanceerd warmtepompsysteem met vloerverwarming en vloerkoeling, en een WTW installatie voor luchtbehandeling. In de slaapkamers is er zelfs na-regeling voor nog meer comfort.
De hoge plafonds en de overvloed aan verdiepingshoge ramen creëren een lichte en aangename sfeer, waardoor elke dag in dit appartement als een zonnige dag aanvoelt. Een gemeenschappelijke binnentuin en de weelderige omgeving van het luxe complex voegen een vleugje natuurlijke schoonheid toe aan uw dagelijkse leven. Bovendien is de locatie ideaal, met het stadshart, busstation en uitvalswegen in de nabijheid.
Een parel van dit appartement is de master bedroom met een en-suite badkamer en een schuifdeur die leidt naar het zonnige balkon op het zuiden. Dit is de perfecte plek om te ontspannen en te genieten van uw ochtendkoffie of een glas wijn bij zonsondergang.
De architectuur van "The Mayor" is een meesterwerk op zich. Ontworpen door het gerenommeerde architectenbureau MVDS uit Amsterdam, ademt het gebouw klasse, design en gemeenschappelijk groen. De goed beveiligde garages, stijlvolle entrees, ruime balkons en doordachte plattegronden zijn slechts enkele voorbeelden van de aandacht voor detail. Transparante corridors en meerdere liften zorgen voor een vlotte toegang tot de individuele appartementen.
De gemeenschappelijke binnentuin is even indrukwekkend, met landschapsarchitectuur van Lodewijk Baljon Landschapsarchitecten. Hun toewijding heeft gezorgd voor een parkachtige omgeving die perfect past bij de luxe uitstraling van "The Mayor."
De locatie in Amstelveen is een internationale schatkist, waar zakelijk leven, cultuur en ontspanning samenkomen. Met theaters, musea, restaurants en winkels op loopafstand, heeft u alles binnen handbereik. En voor degenen die de bruisende sfeer van Amsterdam willen ervaren, bent u binnen een mum van tijd in het hart van de stad.
Amstelveen staat ook bekend om zijn groene omgeving, met uitgestrekte polderlandschappen en rivieren die uitnodigen tot watersport. Voor golfliefhebbers zijn er zelfs twee golfbanen in de buurt.
Dit is uw kans om te wonen in een meesterwerk van modern wonen en genieten van een leven van luxe en comfort. En het beste nieuws? De woning is reeds opgeleverd en direct te betrekken. Neem vandaag nog contact op met de makelaar voor meer informatie of om een bezichtiging te regelen. Grijp deze kans om uw droomleven te realiseren in "The Mayor."
Specificaties
Woning
Status
Verkocht/Verhuurd
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
208 m²
Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4
Soort woning
appartement