Woningomschrijving
Bouwnummer 100 (type A6)
Stap dit moderne stadsappartement binnen en je staat in de hal van een gezellige 2-kamerwoning van circa 43,4 m². Hang je jas op aan de kapstok en loop verder naar de riante en lichte woonkamer met ruimte voor een open keuken. Met een fijne bank creëer je een leuke zithoek en vanaf hier stap je zo het balkon op, een fijne plek voor het opsnuiven van de buitenlucht.
De grote slaapkamer, bereikbaar vanaf de hal, ligt ook aan het balkon. Vanuit de hal kun je ook doorlopen naar de badkamer. Hier vind je het toilet, een wastafel én een inloopdouche. Daarnaast ook nog een praktische inpandige berging, met plek voor de wasmachine en droger. Er is meer dan genoeg ruimte in dit praktisch ingedeelde appartement.
Een perfecte keuze voor wie op zoek is naar een compact, comfortabel én betaalbaar appartement. Allemaal op jouw eigen plek in de stad.
De verkoopprijzen van de appartementen lopen vanaf circa € 320.000 VON. De verkooprijzen van de 94 betaalbare koopappartementen in Orange Polly zijn max. € 390.000 VON INCLUSIEF EIGEN GROND. Let op: vanwege indexatie kunnen prijzen gewijzigd zijn bij start verkoop begin 2025. De VON prijzen blijven altijd voldoen aan het gemeentelijk beleid betaalbare koopwoningen.
Orange Polly’s usp’s
• Gelegen op EIGEN GROND!!
• 94 betaalbare koopappartementen tussen 33m2 en 56 m2
• Prijzen vanaf € 320.000 VON
• Minimaal energielabel A++
• Vloerverwarming én vloerkoeling
• Alle woningen zijn gebouwd volgens BENG.
• Stalling fietsen, bakfietsen en scooters in parkeergarage mogelijk
• Er zijn geen parkeerplaatsen beschikbaar voor Orange Polly. Er wordt geen parkeervergunning op straat verstrekt
• Voor de woningen geldt de zelfbewoningplicht, zoals die door de gemeente is ingesteld voor nieuwbouw koopwoningen. De woningen mogen alleen bewoond worden door de eigenaar. Wel is verhuur aan een eerste graads-familielid, zoals kinderen mogelijk!