Woningomschrijving
Dit royale 3-kamerappartement van ongeveer 87 m² ligt op de zevende verdieping, zowel aan de oost- als westzijde van het gebouw. Aan de oostzijde heeft u uitzicht op het doelplein en aan de westzijde op het park van Shell-lab en het IJ.
Het appartement is ingedeeld met een centrale living met open hoekkeuken en twee aparte slaapdomeinen. Zo hebben beide slaapkamers een eigen, ensuite badkamer die is ingericht met een inloopdouche en wastafel. Bij een van de twee badkamers is een tweede toilet aanwezig. De berging biedt alle ruimte voor de wasmachine en de wasdroger en het opbergen van spullen. Bovendien staan hier de technische apparaten.
Het appartement biedt alle ruimte en comfort. Uw eigen plek. Heeft u zin in een praatje of een activiteit? Dan bent u altijd van harte welkom in de gezamenlijke huiskamer op de 7e verdieping en op het prachtige dakterras met uitzicht op het IJ. Heeft u zorg nodig, dan kunt u dat gemakkelijk aanvragen via de community manager, via een van de samenwerkingspartners. Dat is het gemak van het huren van een Seasons appartement in The Sphinx.